Wedos hosting

wedos_logo

Wedos hosting je jeden z nejprodávanějších českých webhostingů a jeden z největších registrátorů českých .cz domén. Wedos  je česká firma, kterou od základů do dnešních dvou vlastních datacenter postavil Josef Grill. Wedos zrovna dokončil stavbu druhého datacentra a má tak jako jedna z mála hostingových společností dvě vlastní datacentra. Wedos na český trh tlačí pokročilé technologie jako jsou datacentrum chlazené olejem, vlastní DDOS ochranu a IDS/IPS ochranu.

Wedos nabízí tyto služby:

Webhosting NoLimit

Webhosting NoLimits běží na rychlých SSD discích, nabízí hodně výkonu, týdenní zálohy dat a další výhody. Výkonnější varianta NoLimits Extra umožňuje v případě potřeby dvojnásobně navýšit výkon a nabízí denní zálohování.

Registrace domén

Wedos rozvířil vody českého trhu s doménami, když začal nabízet registraci českých domén za téměř na nákupní cenu. Wedosu se to vyplatilo a dnes je v top trojce největších registrátorů .cz domén.

VPS SSD

Pro zájemce, kteří chtějí vlastní virtuální server, nabízí Wedos VPS SSD. O tyto virtuální servery se staráte sami a s nikým se nedělíte o výkon. VPS SSD jsou za velmi dobrou cenu a lze koupit až osm modulů.

Dedikované servery

zájemce, kterým nestačí maximální výkon VPS SSD disků, si mohou pořídit dedikované servery. Tyto servery nabízí větší výkon a jsou tak jasnou volbou pro firemní zákazníky Wedosu.