Dva důvody proč jít na WordCamp Praha 2020

wordcamp praha 2020 logoKonference WordCamp Praha je dlouhodobě nejlepší konference o WordPress. Konference se zaměřuje jak na uživatele, tak i na vývojáře. Pro obě skupiny jsou připraveny zajímavé a přínosné přednášky. WordCamp má dva hlavní cíle, jeden je vzdělávání tedy přednášky, druhý cíl je však networking, tedy budování komunity a propojování lidí z oblasti WordPress, marketingu, seo, copywriting, UX a dalších. Proto vám doporučuji si rezervovat 29.2.2020 a koupit si lístek (zde).

Kdy, kde, program

Afterparty

Po konferenci se bude konat afterparty, kde budete mít možnost si v příjemném prostředí popovídat jak s přednášejícími, organizátory tak i s dalšími zajímavými lidmi, které potkáte během konference.

Contributors day

V neděli pak bude následovat Contributors day, kde se schází dobrovolníci, kteří pomáhají WordPressu v Česku (překlady, komunita, vývoj a podobně). Contributors day je řádově menší akce, kam dorazí 20–40 lidí, kteří chtějí WordPress pomoci. Věděli jste, že překlad WordPress dělají pravidelně a zadarmo fandové WordPress?

Chci podpořit WordCamp Praha 2020

Pokud byste rádi WordPressu něco vrátili, oplatili mu to, že tu pro vás byl celou dobu zadarmo, můžete se stát sponzorem konference. Obzvláště to platí pro firmy a jedince, kteří vydělávají díky WordPress redakčnímu systému. Jen připomenu, že WordCamp je nezisková konference, kde organizátoři, přednášející i dobrovolníci pomáhají bez jakékoli odměny.

 

wapuuking wordcamp praha
Wapuu „king“ – oficiální maskot konference WordCamp Praha

 

Napsat komentář