WP Hosting – top webhosting pro WordPress

Pokud chcete to nejlepší pro WordPress web a navíc požadujete českou firmu, tak je WP Hosting, který provozuje společnost IT & WP HOST s.r.o., jasná volba.
WP Hosting se zaměřuje na webhosting pro redakční systém WordPress a nabízí tři varianty webhostingu, které se liší výkonem, místem pro web, délkou zálohování  a dalšími parametry. Administrace hostingu je vyladěná pro práci s WordPress a bude vám sedět od prvního okamžiku.

Přehled variant webhostingů

Na začátku se podíváme, čím se liší jednotlivé tarify, respektive webhostingy. Na obrázku níže vidíte technické parametry webhostingu. Oranžovou barvou jsme zvýraznili parametry, které doporučujeme zohledňovat v případě srovnání s jiným webhostingem. Do začátků doporučujeme všem balíček WordPress Standard, který stojí 121 Kč měsíčně a zahrnuje registraci domény CZ/EU.

wp-hosting porovnání tarifů wenhostingu

Proč si koupit webhosting od wp-hosting.cz

  • Velký výkon webhostingu – bavíme se hlavně o memory_limit a php procesech. U balíčku Lite je to vynikající poměr cena/výkon, balíček Standard se výkonem rovná nejlepším webhostingům a balíček Max je v Čechách nejlepší webhosting pro náročný WordPress web
  • Migrace stránek k WP Hosting zdarma – pokud máte webhosting jinde, administrátoři migrují webhosting zdarma za vás a nemusíte se o nic starat. Instalace WordPress na jeden klik je samozřejmostí.
  • Optimalizace stránek – lide z wp-hosting poradí, jak optimalizovat váš WordPress.
  • Super rychlé načítání stránek pomocí Memcached – cachování zrychluje načítání stránek, nejlepší řešení je právě cachování (memcached) na úrovni stránek. Je třeba dodatečně požádat podporu o aktivaci a nastavení ve WordPress.
  • Lepší zabezpečení stránek od hostingové společnosti – i hostingová společnost musí na své straně zabezpečit spoustu věcí.
  • Zálohování stránek – počet dní zálohování 45 dní (Lite), 90 dní (Standard) a 180 dní (Max) je bezkonkurenční.
  • Administrace webhostingu – v přehledné administraci se vám bude dobře pracovat s webhostingem. Je zaměřená na WordPress a najdete zde mnoho nastavení, které jinde nenajdete.
  • Pomoc s nasazením https – https je dnes nutnost, nasazení u existujícího webu občas vyžaduje odbornou radu. WP- hosting vám ji dodá.
  • WP cli, VersionPress + staging – zajímavé funkce pro developery a zkušenější uživatele s WordPress.

Pohled do administrace WP Hosting

V administraci najdete nejen nastavení webhostingu, ale na rozdíl od ostatních také hodně informací a statistik. Administrace je podobná WordPress administraci, takže si na ní rychle zvyknete. 🙂

wphosting administrace traffic requests
Návštěvnost stránek – přenesená data a požadavky za poslední měsíc
wphosting administrace prehled pristupu na wp-login_php
Provoz na přihlášení WordPressu wp-login.php
wphosting administrace prehled pristupu na xmlrpc
Přehled přístupu na xmlrpc.php

V poslední řadě bychom rádi upozornili, že zaměstnanci WP-hosting jsou aktivní ve WordPress komunitě a můžete je potkat na WordCamp konferencích a dalších WordPress akcích. Pokud je to třeba, mají kontakty na šikovné programátory a rádi Vám je doporučí. Sami mají mnoho zkušeností jak s hostingy, tak s redakčním systémem WordPress a zejména pak s hostingem přímo pro WordPress. Wpmax.cz také využívá služeb wp-hosting.

Napsat komentář