10 důvodů proč koupit Divi šablonu

Z našich posledních článků vyplynulo už mnoho důvodů, proč investovat do prémiové šablony Divi z dílny ElegantThemes připravené pro redakční systém WordPress. Shrňme si těch devět nejzásadnějších.

1) Nemusíte ovládat PHP, HTML ani CSS

Pokud zainvestujete do Divi, zcela se obejdete bez programovacích, skriptovacích i značkovacích jazyků. Vše tvoříte pomocí tzv. Divi Builderu, web připravujete pomocí drag and drop ve vizuálním editoru rovnou v podobě, v jaké ji uvidí návštěvníci.

Divi Builder

2) Máte neomezené možnosti při tvorbě moderního webu

Tohle je asi hlavní důvod, proč se vyplatí do Divi investovat. Při tvorbě máte prakticky neomezené možnosti, a to například jak při výběru písma či barev, tak zejména při realizaci zamýšleného rozvržení stránek (libovolný počet sloupců, libovolné záhlaví i zápatí, vlastní skladba úvodní stránky a tak dále). Pozicování a nastavení velikosti prvků probíhá jednoduše tažením kurzoru (podívejte se do článku Pozicování, vrstvení a velikost prvků a modulů).

Jejich vrstvení pak umožňuje tvorbu zajímavého moderního designu, který můžete doplnit o některý z připravených modulů. Těm jsme se věnovali již v několika článcích a věnovat bychom se jim mohli ještě dlouho. Zde je alespoň výčet publikovaných příspěvků:

Divi Builder - zajímavé moduly

3) Responzivita a optimalizace pro mobily je automatická

Řešení responzivity a optimalizace stránek pro rozlišení telefonů může představovat nepříjemný oříšek v podobě hodin strávených nad úpravou celých stránek. Šablona Divi řeší obojí automaticky. Při tvorbě designu si můžete rovnou prohlédnout vzhled svých stránek ve verzi pro tablety i mobily, všem rozlišením se přizpůsobí sama.

Divi - responzivita

4) Můžete využít mnoho předpřipravených motivů

Motivy v šabloně Divi můžeme definovat jako takové šablony v šabloně. Motivem se rozumí design připravený pomocí Divi Builderu připravený k použití nebo k vašim úpravám. Motivů můžete mít uložených více a můžete je samozřejmě i sami tvořit (podívejte se na náš článek Tvorba vlastního motivu).

Divi - tvorba vlastního motivu

5) Čeština v Divi nechybí

Divi je přeložena do několika desítek jazyků a čeština mezi nimi nechybí. Překlad nemůžeme sice hodnotit jako dokonalý, místy je naopak celkem úsměvný, pokud vám ale dělají cizí jazyky problémy, doceníte ho i tak.

6) Běžně velké weby jsou velmi rychlé

Šablona Divi se hodí na běžně velké weby (např. osobní či firemní prezentace), kde zaručuje vysokou rychlost.

7) Aktualizace chodí automaticky (i doživotně)

Se šablonou Divi si kupujete samozřejmě i aktualizace. Jakmile vyjdou, nabídnou se vám ke stažení, a to buď po dobu placení ročního předplatného, nebo doživotně po objednání celoživotní licence.

8) Profesionální podpora je vám k dispozici

K Divi se samozřejmě váže i oficiální podpora s platností jako o aktualizací, vizte výše. Vedle pomoci a tutoriálů samotných tvůrců pak další různé tipy a triky najdete na internetu.

9) Dostane přístup i k prémiovým pluginům

Při koupi ročního nebo celoživotního tarifu získáváte přístup i ke všem ostatním produktům Elegant Themes, tedy k jimi vytvořeným prémiovým šablonám i pluginům. Psali jsme o tom v článku Jak koupit a instalovat šablonu z Elegant Themes.

10) Divi můžete použít na více webech najednou

Na závěr ještě musíme uvést, že šablonu Divi můžete využít na více webech najednou. Počet stránek, na kterých ji použijete, není omezen.

Pokud si chcete šablonu a její ovládání vyzkoušet na vlastní kůži, nabízí Elegant Themes na svých stránkách on-line demo verzi.

Shrnutí: vyplatí se investovat do Divi?

My máme Divi rádi, jak už ostatně vyplývá z článků publikovaných v poslední době na tomto webu. Doporučit ji můžeme prakticky všem (nehodí se pouze na velké e-shopy), protože za málo peněz dostanete, jak se říká, hodně muziky.

Napsat komentář